shitesit me te mire

procesi më i mirë

KLASIFIKIMI I PRODUKTIT

Më profesionale

rreth nesh

Mirë se vini tek ne

15 vjet eksperience

Guangzhou MingYi Barber & Beauty karrige Co, Ltd, është themeluar në vitin 2005, e specializuar në prodhimin e pajisjeve të parukierisë dhe salloneve të bukurisë me 15 vjet përvojë.Punonjësit tanë kanë eksperiencë shumëvjeçare në prodhimin e kësaj serie të veçantë mobiljesh.Duke qenë se tregu ynë kryesor është Europa dhe Amerika, të gjitha procedurat e punës janë në nivelin më të lartë në këtë fushë në Kinë.Qëllimi ynë është "i bazuar në cilësi, i fokusuar tek klientët".

Produktet e veçuara

eksploroni më shumë

  • sns04
  • sns05
  • sns02
  • sns03