бестселери

најдобар процес

КЛАСИФИКАЦИЈА НА ПРОИЗВОДИ

Најпрофесионално

за нас

добредојдовте кај нас

15 години искуство

Guangzhou MingYi Barber & Beauty Chair Co., Ltd е основана во 2005 година, специјализирана за производство на опрема за фризерски и салони за убавина со 15-годишно искуство.Нашите вработени имаат долгогодишно искуство во изработка на мебел од оваа специјална серија.Бидејќи нашиот главен пазар се Европа и Америка, сите работни процедури се на највисоко ниво во оваа област во Кина.Нашата цел е „заснована на квалитет, фокусирана на клиентите“.

Избрани производи

истражувај повеќе

  • sns04
  • sns05
  • sns02
  • sns03